NeoBux

 
Jeden z najlepszych buksów na świecie, a niektórzy są zdania, że najlepszy.
 
Umożliwia swoim uczestnikom bardzo szybkie zarabianie, a wypłaty są natychmiastowe.
 
Reklamy do klikania odnawiają się co 24 godziny (każdy ma swoją godzinę odnawiania się reklam) i wtedy pojawia się ich od 20 do 30, każda o wartości 0,1 centa. Posiadacze konta Golden mają 9 klików po 1 cencie. Oprócz tego co kilka minut dochodzą nowe kliki, czasami o wartości 0,5, 1 lub nawet 1,5 centa. Jeśli ktoś dużo czasu spędza przy komputerze, może zainstalować sobie darmowy AdAlert, który powiadamia o pojawieniu się nowych reklam. Zaliczenie każdego klika to nie tylko pieniądze, ale także 3 szanse na wygranie czegoś dodatkowego oraz 1 punkt (tzw. Point, dawniej NeoPoint). Uzbierane punkty można wykorzystać na zakup konta Gold lub przedłużenie wynajętych poleconych.
 
Zarobki z poleconych są wysokie. Wystarczy mieć ich kilku, aby zauważyć szybszy wzrost dochodów. Można także wypożyczyć poleconych, i wtedy zarabiamy za ich kliki znacznie więcej, niż w przypadku zdobytych samodzielnie.
 
Poza klikami można zarobić oglądając krótkie filmiki oraz wykonując różne zadania.
 
 
 
Minimum do pierwszej wypłaty to tylko 2$, które da się zarobić bardzo szybko, nawet bez poleconych. Aby zamówić drugą wypłatę, trzeba już zarobić 3$, do trzeciej potrzeba 4$ i tak dalej, minimum do każdej nastepnej wypłaty jest o 1$ wyższe niż do poprzedniej, dopóki nie dojdziemy do 10$. Jednak im dłużej jesteśmy w programie, tym szybciej zarabiamy, więc nie jest to za bardzo odczuwalne. Wypłaty są realizowane automatycznie w momencie zamówienia, a pieniądze pojawiają się na koncie po kilkunastu sekundach.
 
 
 
Zapisz się więc, zarabiaj i zdobywaj poleconych.
 
 

Zapraszam do NeoBux!

 

Jedną z form zarobku w NeoBuxpłatne oferty i zadania (zakładka Offers).
 
Czasami można tam zarobić wypełniając ankietę czy zapisując się do jakiegoś programu. Należy jednak uważać, bo wiele z tych ofert polega na kupowaniu czegoś, czyli trzeba wydać pieniądze, żeby ofertę zaliczyć. Tak więc przed wypełnieniem zadania czy oferty obowiązkowo należy zapoznać się dokładnie z jej treścią, a także zwrócić szczególną uwagę na regulamin oraz wszystkie drobne druczki, gwiazdki i numerki odsyłające na stronie docelowej. No i trzymać się jednej zasady: nigdy i pod żadnym pozorem podczas wykonywania płatnego zadania nie podawać swojego numeru telefonu. Prawie zawsze kończy się to otrzymywaniem sms-ów, za które trzeba będzie co najmniej kilka złotych zapłacić.
 
 
 
Klikając w NeoBux czasami widzimy niebieskozielony przycisk z napisem WATCH A VIDEO & EARN. Po kliknięciu w niego pojawia się filmik (należy mieć wyłączony AdBlock oraz inne dodatki blokujące skrypty i reklamy), za oglądnięcie którego zarabiamy tzw. Coins, które później można wymienić na pieniądze.
 
 
 
Gdy już dostaniesz dwie lub trzy wypłaty, warto zainteresować się wypożyczeniem poleconych. Zarabia się na nich znacznie szybciej niż na poleconych zdobytych samodzielnie. Przy rozsądnym zarządzaniu wypożyczonymi poleconymi można znacznie zwiększyć swoje dochody. Paczka trzech poleconych wypożyczonych na miesiąc kosztuje 60 centów. Wystarczy, że każdy z nich wyklika 40 klików w miesiącu, aby koszt ten się zwrócił. Jednak uwaga - tu jest haczyk: zarabiamy z poleconych tylko na klikach w tzw. Fixed Advertisements (cztery pomarańczowe kliki na dole strony) oraz w kliki o wartości co najmniej 1 centa.
 
Kilka praktycznych porad
  1. Klikanie zaczynaj od Fixed Advertisements (cztery pomarańczowe kliki u dołu strony). Tylko one są brane pod uwagę przy sprawdzaniu Twojej aktywności, potrzebnej do uzyskiwania zarobków z poleconych.
  2. Podczas wykonywania jakichkolwiek płatnych zadań (zakładka Offers) nigdy nie podawaj swojego numeru telefonu. Najczęściej kończy się to otrzymywaniem niechcianych sms-ów, za które trzeba zapłacić, i to więcej niż wynosi zarobek za wykonanie zadania.
  3. Zanim zabierzesz się za wykonywanie płatnego zadania upewnij się, że nie będziesz musiał za nic płacić. Jeśli nie masz tej pewności, po prostu nie zgłaszaj się do zadania. Program umożliwia szybkie zarabianie nawet bez wykonywania tych zadań, więc nie warto ryzykować.
  4. Gdy zdecydujesz się na pozostanie w NeoBux na dłużej, zainwestuj w wypożyczenie poleconych. Polecam po zarobieniu każdego dolara przenieść 20 centów do Rental Ballance. Po uzbieraniu tam 60 centów kup paczkę trzech poleconych na miesiąc.
  5. Po wypożyczeniu poleconych włącz opcję AutoPay - dzięki niej ci aktywni będą się automatycznie przedłużać.
  6. U góry nad wykazem poleconych jest suwak z kolorami. Ustaw granicę między czerwonym a żółtym na poziomie 1.4 (domyślnie ustawiona jest na 1) - taka jest faktyczna granica opłacalności wypożyczenia poleconego. Przedłużaj tylko tych poleconych, którzy są zaznaczeni na zielono lub żółto. Ci oznaczeni kolorem czerwonym są dla Ciebie nieopłacalni.
  7. Przedłużaj poleconych tylko na najkrótszy z możliwych okresów, czyli na 15 dni. Dłuższe okresy kuszą zniżkami, ale przeważnie kończy się to zapłaceniem większej kwoty za poleconych, którzy przestają być aktywni.
  8. Nie kupuj konta Golden, dopóki nie zgromadzisz naprawdę sporej ilości aktywnych poleconych. No chyba że uzbierasz 30 000 Points, to wtedy będziesz mógł je na takie konto wymienić.
  9. Pamiętaj, że to serwis zarabia na wypożyczaniu poleconych oraz na sprzedaży kont Golden. A więc warunki są tak dobrane, żeby większość użytkowników na tym traciła, myśląc że zarabia. Cała reszta to jedynie sprytny marketing, mający stwarzać pozory opłacalności takiej inwestycji. I tylko niewielkiej liczbie użytkowników udaje się na tym zarobić - wyłącznie tym, którzy inwestują z głową.