Fairground-Clickers PTR

 

 

Najważniejsze informacje w skrócie:

 • bardzo dużo klików w kilku sekcjach
 • darmowe konto premium z darmowymi reklamami
 • minimum do wypłaty: 2$ na Solid Trust Pay lub SensiPay
 • wypłaty zwykle w ciągu 2 dni od zamówienia (nie dotyczy SensiPay)
 • co 2 tygodnie są 2 konkursy aktywności
 • wiele sposobów zarabiania
 • ciekawe aukcje
 • zarobki z poleconych: 20%

 

Przyjazny dla użytkowników serwis angielskojęzyczny, z dużą ilością klików i zarobkami w dolarach. Minimum do wypłaty to tylko 2$ (płatne na Payza, Solid Trust Pay lub SensiPay), które aktywni mogą zarobić nawet w ciągu miesiąca. Wypłaty są szybkie - przeważnie nie czeka się dłużej niż 2 dni. Warunkiem uczestnictwa jest znajomość języka angielskiego: zaznaczenie podczas zapisu opcji CAN'T READ ENGLISH (nie umiem czytać po angielsku), DELETE ME (skasujcie mnie),  I CHEAT (oszukuję) lub zbliżonej spowoduje nieodwracalne skasowanie konta. Ponadto od czasu do czasu są testy sprawdzające zrozumienie informacji w języku angielskim - nie są one trudne, ale żeby je "zaliczyć", trzeba czytać informacje od admina.

A teraz kilka miłych informacji. Zaraz po zapisie możemy całkowicie za darmo dostać konto premiowane na 3 miesiące z darmowymi reklamami do wykorzystania. Jest to "najniższe" z dostępnych kont premiowanych: nazywa się ono MINI-BUMPER CAR, a reklamy do wykorzystania co miesiąc są dwie: 50 klików 5-punktowych oraz wyświetlenia banera przez 30 dni. Przyznawanie tego konta nie odbywa się jednak automatycznie - trzeba napisac do admina przez kontakt. Ta promocja nie będzie trwać wiecznie - darmowe konta premium będą rozdawane tylko do momentu, gdy w serwisie będzie 500 użytkowników. Opłaca się także polecać program innym - zarabiamy 20% tego co wyklikają nasi poleceni.

Fairground-Clickers to serwis dla aktywnych. Konta nieaktywne przez 45 dni są systematycznie usuwane, więc warto zaglądać tam przynajmniej raz na jakiś czas żeby konta nie stracić. Jeśli planujemy dłuższy wyjazd, należy to zgłosić w zakładce User Info, na samym dole. Użytkownik jest uznawany za aktywnego, jeśli kliknie przynajmniej jednego klika w ciągu 30 dni. A klików codziennie jest dużo - przewaznie ponad 200. Są one w kilku sekcjach:

 • Contest Paid To Click - kliki konkursowe w ilościach hurtowych, o różnej wartości; co 500 klików ktoś wygrywa 3 centy
 • No-Timer PTC Ads - kliki wyświetlane bez ramek, zaliczane w momencie kliknięcia; nie są one wliczane do konkursu aktywności, ale warto w nie klikać ba mają wyższą wartość niż inne
 • Treasure Room - klikamy w obrazki i nie wiemy, ile który klik jest wart; są tu zarówno kliki po 0,1 centa, jak i tańsze oraz punktowe (po 5 lub 10 punktów)
 • Affiliate Pages - czyli strony partnerskie użytkowników; na każdej takiej stronie jest przeważnie 13 klików do wyklikania, a wchodzi się na te strony klikając w nick użytkownika, który jest w tabelce
 • Personal PTC Pages - strony z klikami użytkowników; te u góry są z klikami płatnymi, a te u dołu - z punktowymi

Tak więc trudno się tutaj nudzić. Jakby tych wszystkich klików było mało, to jeszcze przychodzi codziennie ok. 20 maili (płatnych lub punktowych). Najlepiej jest klikac w maile co 2 dni, bo zwykle na drugi dzień przychodzą te same maile co w dniu poprzednim i nie dostajemy wynagrodzenia za klikanie w nie po raz drugi. No chyba że bierzemy udział w konkursie aktywności - wtedy lepiej jest klikać we wszystkie maile żeby mieć pewność że niczego się nie przeoczy. 

Są jeszcze kliki w zakładce Tier 1&2 Paid To Click, jednak dla Polaków są one niedostępne.

Znacznie więcej niż na klikaniu można zarobić w konkursach. Oprócz opisanego już konkursu dla klikających w dziale klików konkursowych (co 500 klików ktoś wygrywa 3 centy), w każdym miesiącu są w sumie 4 konkursy aktywności. Pierwsze dwa trwają od 1 do 15 dnia każdego miesiąca, a następna dwa - od 16 do końca miesiąca.

Jeden z tych konkursów dotyczy klików które są na stronie: kto najwięcej wyklika, wygrywa pieniądze. Liczą się wszystkie kliki oprócz tych z sekcji No-Timer, czyli: Contest Paid To ClickTier 1&2 Paid To Click, Treasure RoomAffiliate Pages i Personal PTC Pages. Wygrywają zdobywcy pierwszych dziesięciu miejsc: pierwsze miejsce jest warte 0,50$, drugie 0,45$, trzecie 0,40$ i tak dalej aż do dziesiątego, za które jest 0,05$. Wydawać by się mogło, że skoro nie mamy dostępu do jednej sekcji z klikami (Tier 1&2), to już nie ma szans na wygraną. Jednak tak nie jest - użytkownicy z krajów "uprzywilejowanych" przeważnie są zbyt leniwi żeby codziennie klikać, dzięki czemu 2-tygodniowa codzienna aktywność przeważnie gwarantuje zającie miejsca od 2 do 5.

W tym samym czasie trwa też drugi konkurs, gdzie zwycięża ten, kto kliknie w najwięcej linków znajdujących się w mailach. Tutaj nagrody są punktowe: od pierwszej wartej 10 tysięcy punktów do dziesiątej wynoszącej 750 punktów. W tym konkursie jeszcze łatwiej jest wygrać niż w opisanym powyżej. Aktualny ranking, wyniki oraz nagrody do wygrania w obu konkursach aktywności można sprawdzić w zakładce Click Climber Contest Info. Po zakończeniu każdego konkursu nagrody są dopisywane do stanu konta automatycznie, więc nic nie trzeba robić żeby je otrzymać. Może nawet się zdarzyć, że ktoś wygra konkurs i nawet nie będzie o tym wiedział.

 

Punkty w Fairground-Clickers - jak je wykorzystać?

 

Każdy kto aktywnie klika w Fairground-Clickers wkrótce będzie miał wiele tysięcy punktów na koncie. Można je wykorzystać na kilka sposobów:

 • wymiana na pieniądze - raczej nieopłacalna; za 3000 punktów dostajemy 1 centa (dokonuje się tego w zakładce Redemption Page), więc jest to najgorsza z możliwości wykorzystania wyklikanego lub wygranego w konkursach dorobku
 • wymiana na konto premiowane Cotton Candy - polecana po wykorzystaniu 3-miesięcznego darmowego konta premiowanego; za 250 tysięcy punktów dostajemy takie konto na rok, a wraz z nim do wykorzystania co miesiąc reklamy: wyświetlenia banera przez 30 dni, 2x250 klików 5-punktowych oraz 2x mail do 250 o wartości 4 pkt; wymiany dokonuje się w zakładce Upgrades Available albo w Redemption Page
 • wymiana na reklamy - można punkty zamienić na punktowe kliki lub maile, a także kliki umieszczane w Treasure Room; warto w tym celu przeglądnąć zakładkę Redemption Page
 • udział w aukcjach - to najlepsze co można zrobić z punktami; można tam wylicytować pieniądze dopisywane do konta, reklamy lub Personal PTC Page, i to wszystko znacznie taniej niż w oficjalnej ofercie wymiany

 

Aukcje w Fairground-Clickers

 

Zwykle startują dwa razy w miesiącu - na początku oraz w połowie miesiąca i trwają około tygodnia. Wystawiane są przez admina, a kupić dzięki nim można pieniądze dopisywane do konta, reklamy, konta premiowane, Affiliate Pages oraz Personal Pages. Od jakiegoś czasu co pół miesiąca wystawiane są te same aukcje, więc można się nastawić na konkretną zdobycz.

Pieniądze: możemy wylicytować 10 centów lub 25 centów dopisanych do konta, płacąc za to posiadanymi punktami. Cena wywoławcza jest bardzo niska. Wygranie takiej aukcji zapewnia znacznie korzystniejszą wymianę punktów na pieniądze niż gdzybyśmy to robili wg oferty wymiany która jest dostępna na stronie. Jeśli chcesz wymianiać posiadane punkty na dolary, to koniecznie zainteresuj się tymi aukcjami.

Kliki 11-pkt aktywne przez 30 dni w sekcji Tier 1&2: szczególnie polecane tym, którzy promują zagraniczne PTP lub inne podobne systemy i zarabiają więcej za kliki z państw zaliczanych do Tier 1&2.

Kliki 12-pkt w sekcji konkursowej, aktywne przez 30 dni: ze względu na wysoką wartość klików sa one zauważane przez klikających, a więc polecane do promowania różnego rodzaju ulubionych programów i innych stron.

Personal Page z klikami punktowymi: za posiadane punkty możesz wylicytować własną stronę z pięcoima klikami, każdy o wartości 20 pkt; w zależności od tego którą aukcję wygrasz strona jest aktywna przez 30, 60 lub 90 dni. Jesli wygrasz kilka takich aukcji równocześnie, to okresy aktywności się dodają. Warto wypróbować taką możliwość, ponieważ własną Personal Page możesz reklamować gdziekolwiek. Są tam Twoje kliki, ale za klikanie w nie płaci Fairground-Clickers. Dzięki temu uzyskujesz na przykład możliwość promowania zagranicznych PTP w miejscach, gdzie normalnie nie ma takiej możliwości: umieszczasz link PTP na swojej Personal Page i promujesz tę stronę gdzie chcesz bez żadnych ograniczeń. Jeśli ktoś kliknie w link znajdujący się na tej stronie, będzie to wejście z Fairground-Clickers, które ma akceptację w większości zagranicznych PTP. Przykład takiej strony znajdziesz tutaj - jeśli posiadasz konto w Fairground-Clickers, to dostaniesz wynagrodzenie za wyklikanie klików które się tam znajdują; a jeśli nie masz jeszcze tam konta, to możesz je założyć klikając tutaj lub w którykolwiek aktywny link na tej stronie.

Personal Page z klikami płatnymi: strona identyczna jak opisana wyżej, z tą różnicą że zamiast klików punktowych są płatne (ułamki centa każdy), a licytacja odbywa się nie punktami, a pieniędzmi - za aukcję można zapłacić środkami z konta lub przelewem z Payza bądź Liberty Reserve.

Affiliate Page na 3 miesiące: strona podobna do Personal Page, tylko z większą ilością klików (zarówno płatnych jak i punktowych). Dodatkowo zarabiasz na promowaniu tej strony, więc warto się nią zainteresować. Jest to świetne rozwiązanie dla aktywnych promotorów.

Konto premium na rok: na aukcjach możesz tanio kupić roczne konto premium, i to zarówno w Fairground-Clickers, jak i w innych serwisach tego samego admina (m. in. w Cathaouse MailsHot-Rods PTRShowcase PTRHomesteadMailsLucas Links).

 

Efektywne klikanie Fairground-Clickers, czyli jak klikać żeby zarobić i się nie zaklikać na śmierć?

 

Codzienne wyklikiwanie wszystkiego w Fairground-Clickers to naprawdę ciężka praca i nie każdy ma na to czas i ochotę. Jeśli nie chcesz lub nie możesz klikać we wszystkie kliki, najlepiej jeśli zrobisz to w takiej kolejności:

 1. No-Timer PTC Ads - kliki bez timera, zaliczane w momencie kliknięcia; przeważnie są więcej warte od wszystkich pozostałych, więc najlepiej od nich zacząć
 2. Treasure Room - klika się tylko w te obrazki, pod którymi jest napis Click Here; nie widać ile który klik jest warty, ale często pojawiają się wśród nich płatne kliki po 0,1 centa
 3. Affiliate Pages - po kliknięciu w taki napis w menu znajdziemy się na stronie z tabelką, a w tabelce będą nazwy kilku lub kilkunastu użytkowników; klikamy w te nazwy użytkowników po kolei i otwierają się Affiliate Pages z klikami płatnymi i punktowymi stosunkowo dużej wartości
 4. Personal PTC Pages - są w takich samych tabelkach z nazwami użytkowników jak Affiliate Pages; w górnej tabelce są strony z klikami płatnymi (Cash Personal PTC Pages), a w dolnej - z punktowymi (Points Personal PTC Pages)
 5. Contest Paid To Click - kliki konkursowe, zarówno płatne jak i punktowe; można się załapać na dodatkową nagrodę w wysokości 3 centów losowaną co 500 klików
 6. Inbox - skrzynka z mailami; przeważnie mają najmniejszą wartość, dlatego najlepiej zostawić je na koniec i klikać w miarę wolnego czasu i ochoty, zaczynając od maili płatnych (czyli tych które mają w tytule 3/4 c, 1/2 c, 1/4 c lub napis cheap cash); najlepiej ustawić żeby maile szły do inboxu, a nie do własnej skrzynki mailowej i klikać w nie co 2 dni lub rzadziej, bo często się powtarzają i wtedy nie zalicza klików a tylko niepotrzebnie tracimy czas
Warto wiedzieć

Kliki które są na stronach Affiliate Pages i Personal Pages możesz wyklikać wszędzie, gdzie znajdziesz taką stronę - nie musisz w tym celu wchodzić na stronę Fairground-Clickers. Wystarczy że klikniesz w linki w tym akapicie. Możesz je także wyklikać w serwisie 2zlote.info - w zakładce Zarabiaj -> Inne kliki są banery prowadzące do takich stron zarówno z Fairground-Clickers, jak i z innych podobnych serwisów.