3ziko.pl

 

3ziko.pl to serwis, który można polecić każdemu. Wiele możliwości zarobku, niskie ceny reklam i dobry kontakt z Administracją - to wszystko sprawia, że łatwo poruszać się na stronie. Została ona założona przeszło rok temu przez wojtqqqa919, od maja 2012 roku zaś administratorem jest Miroka. Zarabiamy tutaj przede wszystkim na klikaniu w reklamy, których jest aż cztery rodzaje: płatne maile, płatne kliki, kliki konkursowe i szybkie kliki. Te ostatnie odświeżają się co sześć godzin. Punkty zdobyte za klikanie w kliki konkursowe i szybkie można łatwo wymienić na gotówkę, reklamę albo sprzedać innym. To jednak nie wszystkie sposoby zdobywania pieniędzy, wręcz przeciwnie: serwis oferuje ich dużo dużo więcej. Warto przejrzeć takie zakładki jak Zadania czy Aukcje. Za jedno zadanie można zdobyć od 10 groszy do nawet 200 oraz cenne punkty do comiesięcznego konkursu aktywności. Wystawienie swojego zadania nie jest drogie i pozwala zdobyć poleconych w innych serwisach. W aukcjach wystawiać rzeczy do licytacji i licytować ma prawo każdy i to zupełnie za darmo. Prowizja jest pobierana dopiero od sprzedaży. Inną formą zarobku jest pobieranie plików (0,4 - 2 grosze za plik). Wszystko to sprawia, że minimum do pierwszej wypłaty, jakim jest 50 groszy dla zwykłego uczestnika, staje się łatwe do zarobienia.
 
Równie opłacalne jest reklamowanie 3ziko. Na poleconych zarabiamy 25% ich zarobku pieniężnego oraz 10% zarobku punktowego.  Płatne promowanie strony daje nam 0,45 zł za 1000 kredytek. Niech ta kwota nikogo nie zniechęca, premiowane jest bowiem każde wejście (z jednego IP raz na 24 godziny), nie tylko unikalne, przez co kredytki zbiera się bardzo szybko.

Wykupywanie reklam jest tu również proste. Większość jest realizowana natychmiast. Za reklamy można płacić na wiele sposobów: z zarobków w 3ziko, przelewem, przez DotPay, PayPal, a także SMS-em. Trzeba zaznaczyć, że pierwszemu służy tak zwane Saldo usług, które służy nie tylko do kupowania reklam, ale także między innymi do opłacania aukcji.

W razie pytań czy problemów ze stroną dobrze jest zajrzeć na czat lub po prostu napisać do Administratora.

Został także utworzony dział supportu dla serwisu 3ziko.pl na forum Click.webd.pl - można tam zadać pytanie, poprosić o wyjaśnienie czy przedstawić własną propozycję.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

 

Co wyróżnia 3ziko.pl spośród innych tego typu serwisów?

 

Saldo usług 

Za jego pomocą można zapłacić za wszystko w serwisie (reklama, konto vip, aukcje, punkty, ...). Mozna do niego przenieść zarobki lub wpłacić pieniądze z zewnątrz. Przydatne szczególnie w sytuacji, gdy ktoś chce kupić dużo reklam w niskich cenach - nie trzeba robić wielu przelewów ani płacić prowizji od każdego z nich z osobna.

 

Automatyczny refback
  • Jeśli oferujesz swoim poleconym refback, to nie musisz sprawdzać aktywności, obliczać należnego wynagrodzenia i robić przelewów - po prostu ustawiasz wysokość refbacku i system robi wszystko za Ciebie. Ustawiony refback możesz w każdej chwili zmienić.
  • Jeśli obiecano Ci refback - w każdej chwili możesz sprawdzić, czy rzeczywiście go dostałeś i w jakiej wysokości. Nie musisz czekać, aż Twój polecający dostanie wypłatę i przeleje Ci należne wynagrodzenie - każdy Twój klik od razu jest powiększany o ustawiony refback, a więc od razu zarabiasz więcej.

 

Obsługa reklam zrywających ramki oraz tych, które się w ramkach nie wyświetlają
  • Twoja strona nie chce wyświetlać się w ramkach, przez co masz kłopoty z reklamowaniem jej? A może chcesz reklamować stronę która zrywa ramki, przez co klikacze mają kłopoty z zaliczeniem kliku i nie chcą w nią klikać? W 3ziko.pl Twoja reklama będzie wyświetlana bez ramek, dzięki czemu będzie sie wyświetlać poprawnie, a klikacze będą mieli zaliczone wejścia i dopisane wynagrodzenie.
  • Lubisz klikać z reklamy, ale denerwują Cię kliki łamiące ramki, które bardzo trudno zaliczyć? W 3ziko.pl nie ma tego problemu - reklamy wyświetlane bez ramek są zaliczane w momencie kliknięcia, więc uczciwie dostajesz wynagrodzenie za Twoją pracę. 

 

Możliwość zakupu reklam realizowanych w innych serwisach

W 3ziko.pl możesz zakupić reklamy, które będą realizowane w innym programie - na przykład płatne kliki w tatiinstal.pl, wyświetlenia strony w rotatorze ptp serwisu bogacz.info czy wyświetlania banera w 2zlote.info. A zapłacić za to możesz ze swoich zarobków w 3ziko! Co więcej, reklamy te kosztują tyle samo lub nawet mniej niż w serwisach, których dotyczą. 

 

Bezpieczeństwo

W każdej chwili możesz sprawdzić, czy ktoś obcy nie próbował zalogować się na Twoje konto. Program wyświetla daty, godziny i numery IP dziesięciu ostatnich udanych logowań na Twoje konto oraz pięciu nieudanych. Jeśli odkryjesz, że ktoś obcy wchodził na Twoje konto w 3ziko.pl, natychmiast zmień hasło oraz powiadom o tym administrację serwisu. 

 

Zarobki z poleconych

3ziko.pl jest jednym z niewielu programów, w których zarobki z poleconych otrzymujesz bez względu na to, czy jesteś aktywny czy nie. Możesz wcale nie klikać i zarabiać, jeśli tylko Twoi poleceni będą klikać. Wystarczy że raz na jakiś czas zalogujesz się na swoje konto, żeby nie zostało ono uznane za porzucone i automatycznie skasowane przez system.