David's Bux

 

Uwaga! Serwis nie jest już monitorowany, więc informacje na tej stronie mogą okazać się nieaktualne.

Aktualizacja z maja 2014: czas oczekiwania na wypłatę to do 30 dni.

 

David's Bux - sympatyczny program, w którym można zarobić kilka dolarów. Dziennie jest w nim około kilkunastu reklam do klikania o wartości od 0,1 do 1 centa każda. Zarobione pieniądze można wydać na reklamę, wypożyczenie poleconych lub wypłacić. Pierwszą wypłatę można zamówić, gdy ma się uzbierane co najmniej 1$. Jest to osiągalne w niecały miesiąc, nawet dla samotnego klikacza, który nie ma poleconych. Minimum do następnych wypłat wynosi od 1$ do 3$ w zależności od tego, która to jest wypłata oraz od rodzaju posiadanego konta. Od momentu zamówienia na pieniądze czeka się do 5 dni w przypadku konta  PayPal  oraz do tygodnia na konto Payza. Sprawdziliśmy to - rzeczywiście po kilku dniach pieniądze były na koncie PayPal. I to wiele razy. Maksymalna jednorazowa wypłata wynosi od 5$ do 15$ w zależności od rodzaju posiadanego konta.

Aby otrzymać wypłatę, trzeba posiadać zweryfikowane konto PayPal lub Payza. Przed otrzymaniem pierwszej wypłaty należy przesłać adminowi screen dokumentujący posiadanie zweryfikowanego konta. Uwaga: imię i nazwisko posiadacza konta na screenie muszą być takie same jak imię i nazwisko podane podczas zakładania konta w David's Bux.

Serwis oferuje 4 rodzaje kont dla użytkowników - darmowe konto Standard oraz 3 konta płatne: Premium, Elite i Ultimate. Różnią sie one między sobą  zarobkami z poleconych: darmowi użytkownicy otrzymują 10% zarobków swoich poleconych, zaś posiadacze kont płatnych odpowiednio 50%, 75% i 100%. Najtańsze z nich - Premium - kosztuje 6$ i opłaca się je wykupić mając 25 poleconych o przeciętnej aktywności. Bardzo tanie jest wypożyczanie poleconych w tym programie - koszt takiej operacji dla posiadacza konta Standard to zaledwie 6 centów na miesiąc. I dopóki cena odnowienia wypożyczonych poleconych na kolejny miesiąc wynosiła tyle samo, było to opłacalne. Teraz niestety już nie jest.

 

 

Trzeba dodać w tym miejscu, że admin tego buxa nie toleruje żadnych refbacków, płatnych zapisów, wymiany zapisów i innych tego typu praktyk - nawet umieścił stosowną informację w regulaminie (zakładka TOS - Terms of Service).

Program jest w języku angielskim i do korzystania z niego przydatna jest choćby podstawowa znajomość tego języka. W razie kłopotów można sobie pomóc używając darmowego tłumacza Google lub włączając tłumaczenie strony w przeglądarce (jeśli taka opcja jest dostępna).

Klikając w tym buxie trzeba uważać na tzw. cheatlink - teoretycznie ma on słuzyc do eliminowania oszustów, którzy zamiast klikać samodzielnie używają do cego celu automatów. Niestety bardzo często przez nieuwagę klikają w niego uczciwi użytkownicy, a taki klik powoduje zawieszenie konta w serwisie. Link jest opisany tak jak wszystkie inne, więc nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Do tego jest umieszczony pomiędzy innymi klikami, więc trudno go zauważyć. Po prostu trzeba czytać, w co się klika. Jest na nim napis tej treści: "Do NOT CLICK this is a CHEAT LINK to catch AUTO CLICKEKS".

Admin David's Bux jest człowiekiem uczciwym i do tej pory bez zarzutu wywiązywał się ze swoich obowiązków względem użytkowników. Na wysyłane do niego wiadomości odpowiada, choć czasami z opóźnieniem. Można także porozmawiać z adminem oraz innymi użytkownikami na forum. 

Zapraszamy do zapisu - naprawdę warto!