Dukacik

Jeden z ciekawszych polskich serwisów, umożliwiających zarabianie przez internet. Ostatnio bardzo się rozwinął - znacznie zwiększyła się ilość reklam do klikania, dzięki czemu stosunkowo szybko można zarobić minimum potrzebne do wypłaty. 

Możliwości zarobkowych jest tu wiele. Przede wszystkim klikanie w reklamy - tak zwane płatne kliki oraz tanie kliki, a także kliki umieszczone w  otrzymywanych z programu wiadomościach e-mail. Bardzo dobrze działa sekcja promowania ptp - wprawdzie program nie płaci za tego typu kliki zbyt dużo, ale są one świetnie zliczane, dzięki czemu takie promowanie się opłaca. Jest także autosurf, w którym odświeżenie strony nastepuje dość szybko. Dodatkowo można zarobić pisząc posty na forum, pobierając wskazane pliki, wykonując płatne zadania czy odpowiadając na pytania dotyczące wskazanych stron internetowych.

Ponadto program płaci za każdego poleconego, czyli osobę, która zapisała się z Twojego linku partnerskiego. Oprócz tej zapłaty otrzymujesz dożywotnio określony procent zarobków swoich poleconych - tak więc naprawdę warto. 

Oprócz typowego zarabiania można spróbować swoich sił inwestując w waluty obce lub grając w różne gry.

Serwis umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników, a także rozmowy na czacie.

W programie są dwa rodzaje kont dla zarabiających: darmowe oraz płatne, zwane Zielony VIP. Członkowie VIP otrzymują sporo darmowych reklam oraz mają szansę na darmowych poleconych. Sprawdziliśmy - przy odpowiednim doborze reklam koszt zakupu takiego konta się zwraca, a darmowi poleceni zostają, zwiększając przyszłe zarobki. Z czystym sumieniem możemy to konto polecić.

Największą zaletą Dukacika jest jego admin - człowiek uczciwy i nastawiony przyjaźnie do użytkowników. Ma sporo pomysłów i cały czas szuka nowych rozwiązań. Ponadto - co należy do rzadkości - potrafi przyznać się do błędu.

 

Zapraszamy do zapisu.