Click.Mail

Jednen z siedmiu programów zarobkowych firmy Ivo-Net, administrowanych przez Netele. Od lat cieszy się świetną opinią wśród klikaczy. Podstawowa forma zarobku to klikanie w linki płatne i konkursowe. W porównaniu z wieloma innymi serwisami tego typu reklam do klikania nie ma zbyt dużo, ale zarobki za nie do najmniejszych nie należą. Jest też sekcja promowania ptp, ale ze względu na kiepską zliczalność kliknięć trudno tu cokolwiek zarobić - chyba że ktoś promuje licząc na poleconych.

Sporą atrakcją jest możliwość zarabiania poprzez pisanie postów na forum. Przy okazji można tam poznać ciekawych ludzi i wymienić się poglądami na bardzo różne tematy.

Co miesiąc organizowany jest konkurs aktywności, z nagrodami pieniężnymi - tak więc najaktywniejsi zarabiają podwójnie, bo oprócz zapłaty za klikanie otrzymują dodatek za aktywność.

Dwupoziomowy program partnerski pozwala na uzyskiwanie dochodów z zarobków poleconych. Mając około 40-50 poleconych na pierwszym poziomie (20%), zarobki te już są zauważalne.

Zarobione pieniądze można wypłacić już po zgromadzeniu 5 zł, co jest kwotą raczej niską w porównaniu z innymi, podobnymi serwisami. Wypłaty w Click.Mail są realizowane szybko.

Z czystym sumieniem polecamy ten program. Zapraszamy do zapisu:

Click.Mail

Pozostałe serwisy firmy Ivo-Net:

 

  • ForsaPL  -  minimum do wypłaty: 8 zł; zarobki z poleconych: 3 poziomy (15%, 8%, 1%); bonus za zapis: 10 gr; bonus za poleconego: 1 gr
  • LuckyMails  -  minimum do wypłaty: 8 zł; zarobki z poleconych: 2 poziomy (17%, 7%); bonus za zapis: 20 gr
  • AdBiznes - minimum do wypłaty: 15 zł na konto bankowe, 10 zł na konto PayPal; zarobki z poleconych: 1 poziom (25%); bonus za zapis: 15 gr
  • Web-Ads - minimum do wypłaty: 15 zł na konto bankowe, 10 zł na konto PayPal; zarobki z poleconych: 1 poziom (25%); bonus za zapis: 15 gr
  • Złotóweczka - minimum do wypłaty: 15 zł; zarobki z poleconych: 1 poziom (25%); bonus za zapis: 20 gr
  • BiznesMails - minimum do wypłaty: 20 zł; zarobki z poleconych: 2 poziomy (20%, 2%)