Transfer zarobków z 2zlote.info do 3ziko.pl

2013-03-28 17:17

Od 2 dni można przenosić swoje zarobki z programu 2zlote.info do 3ziko.pl. Na razie są to tylko z góry ustalone kwoty (50 gr, 1 zł, 1,50 zł i 2 zł), ale jeśli będzie zainteresowanie użytkowników to zostanie wprowadzony automatyczny transfer obsługujący dowolne kwoty. Wkrótce będzie także możliwość przelewania pieniędzy w odwrotnym kierunku: z 3ziko.pl do 2zlote.info. Koszt jednego przelewu to ok. 5% przekazywanej kwoty, przy czym nie mniej niz 5 gr.

Jest to dobra możliwość dla niecierpliwych, którzy nie chcą zbyt długo czekać aż osiągną minimum do wypłaty. Jeśli połączą zarobki z 2 serwisów to prędzej będą mogli je wypłacić.

Warto przy tym zaznaczyć, że przelać pieniądze można na dowolne konto, niekoniecznie swoje. Trzeba tylko poprawnie podać login oraz adres e-mail odbiorcy - takie jakie ma podane w serwisie, w którym będzie odbierana wypłata.

Oprócz zarobków pieniężnych można przenosić także punkty. Jednak nie jest to zbyt opłacalne - inna jest wartość punktów w każdym z wymienionych serwisów, a więc przeliczniki przy transferze są tak dobrane, żeby nie dało się na tym zarobić. Lepszym wyjściem jest wymiana punktów na pieniądze i transfer pieniędzy między serwisami.