Konkurs w Wizycie

2013-01-29 21:04

Od początku lutego będzie trwał w Wizyt.eu konkurs aktywności. Wliczają się do niego wszystkie kliki: płatne, konkursowe oraz maile, kliknięte w lutym 2013 r. Pierwsza nagroda to 5 zł, druga 4 zł i tak dalej, aż do piątej w wysokości 1 zł. Wygrane będą dopisywane automatycznie do konta w momencie zakończenia konkursu. 

Pierwszy 3-dniowy konkurs aktywności rozpoczął się znienacka wczoraj. Nagrodą za pierwsze miejsce jest 1 zł, więc warto trochę powalczyć.

Takie konkursy wniosą sporo ożywienia do Wizyt.eu - zwłaszcza że mają być organizowane cyklicznie co miesiąc. Warto więc być aktywnym i klikać codziennie, bo dzięki temu można w zauważalny sposób zwiększyć swoje zarobki i szybciej doklikać do wypłaty. A jeśli wypłaty będą tu realizowane w tym samym tempie co w pozostałych polskich serwisach należących do tego samego admina (Ekspon, NeoAds i Wasza-Reklama), to Wizyt.eu ma szansę stać się jednym z najlepszych polskich programów zarobkowych.

Jest to stosunkowo młody serwis - powstał w ubiegłym roku i nie zdążył jeszcze dorobić się znacznej ilości użytkowników. Tak więc warto się tu zapisać, bo przy odrobinie chęci i pomysłowości w łatwy sposób można nałapać poleconych, a poleceni to dodatkowe zarobki.

 

Tych wszystkich, którzy mają już konto w Wizyt.eu, zapraszam do aktywnego klikania w celu wygrania konkursu aktywności. A tych, którzy konta jeszcze nie mają - zapraszam do zapisu, bo warto. Można to zrobić na przykład klikając tutaj.

 

Wszystkim obecnym i przyszłym użytkownikom Wizyt.eu życzę wysokich zarobków i wygranych w konkursach.

A serwisowi i jego adminowi życzę trwałego miejsca w czołówce polskich programów zarobkowych.