Cashpro - nowy serwis zarobkowy

2013-02-16 19:03

Właśnie wystartował nowy program - Cashpro.eu. Różni się on od większości polskich serwisów zarobkowych, i to nie tylko wyglądem. Wszystkie reklamy do klikania są widoczne na jednej stronie (zakładka o nazwie PTC). Nie ma banerków, tylko opisy oraz informacje, ile razy już kliknięto, jaka jest premia za klik oraz ile czasu trzeba byc na stronie aby dostać wynagrodzenie. Kliki są warte od 0,05 grosza (reklamy PTP) do 0,2 grosza. Nie można klikać po kilka klików równocześnie, bo nie zaliczy. Wadą strony z klikami jest to, że nie odświeża się ona po kliknięciu, przez co łatwo jest kliknąć 2 razy w ten sam link (za drugim razem nie dostajemy wynagroszenia). Można oczywiście co jakiś czas odświeżać stronę samemu - wtedy reklamy "zaliczone" są przekreślone, więc wiadomo w co nie należy klikać.

Minimum do wypłaty jest niskie: tylko 30 groszy płatne na PayPal. Dodatkowo zarabiamy 10% z tego, co zarobią nasi poleceni. Właścicielem Cashpro jest Daniel820 - posiadacz dwóch innych, całkowicie wypłacalnych serwisów zarobkowych: Dukacika i Carmenclick (więcej o Dukaciku przeczytasz tutaj). Administrowaniem zajmuje się aggankx i jak na razie wyróżnia się dobrym kontaktem z użytkownikami.

Poważną wadą serwisu wydają się być płatności za reklamy oraz wypłaty jedynie przez PayPal. Kupując reklamy legalnie (zgodnie z zasadami PayPal), musimy zapłacić wysoką prowizję od każdego zakupu. Z kolei wysyłając zapłatę w trybie krewni/znajomi ryzykujemy zablokowanie konta. Choć bardziej ryzykuje właściciel serwisu - w sytuacji gdy PayPal jest jedynym kanałem płatniczym, zablokowanie konta z powodu łamania zasad może stać się poważnym problemem. Jednak admin zapowiada, że z czasem zostaną wprowadzone opcje płatności.

Jednak mimo pewnych niedogodności mogę polecić Cashpro. Właściciel - Daniel820 - jest znany z uczciwości i wypłacalności. A trudno o lepszą rekomendację dla nowo powstałego serwisu.

Należy też mieć na uwadze, że to dopiero początek działalności - z czasem wiele rzeczy zostanie poprawionych i ulepszonych.

 

Obecnie serwis zmienił domenę i skrypt - teraz nazywa się Prizes.pl i działa na skrypcie Cash Crusader, co znacznie zwiększyło mozliwości serwisu. Zapraszam!

Temat: Cashpro - nowy serwis zarobkowy

Prace...

aggankx | 2013-02-17

Aktualnie trwają prace nad nową formą zarabiania ;) Bo niektórym już na starcie kliki to za mało : ))

Zmiany!

aggankx | 2013-02-17

Od teraz można też kupić reklamę i wypłacać pieniądze przez konto bankowe ;)
p.s. widzicie lepsze miejsce dla tej reklamy u góry? jak tak to piszcie ;)

Wstaw nowy komentarz