jemath-PTP

 

Uwaga!

Program jemath-PTP zakończył działalność dnia 22.11.2012 r.

 

Francuska strona płacąca w euro. Jeśli nie znasz francuskiego, to się nie przejmuj - darmowy tłumacz Google sobie z tym poradzi. Po rejestracji i zalogowaniu klikasz w napis Pages Promos i na stronie, która się otworzy, znajdujesz swój link do promowania. Wygląda on mniej więcej tak:  https://jemath.creadunet.com/promote1.php?user= ... (w miejscu kropek będzie Twoja nazwa użytkownika). Ten link wstawiasz gdziekolwiek - na dowolnej stronie, w autosurfie, wysyłasz mailem znajomym... Jeśli chcesz wiedzieć, co się pokaże po kliknięciu w niego, sprawdź tu. Za każde kliknięcie w ten link otrzymujesz 2 punkty, o ile osoba klikająca robi to nie częściej niż co 24 godziny. Po zakończeniu miesiąca punkty automatycznie przeliczają się na pieniądze. Gdy uzbierasz 2 euro, możesz wypłacić zarobki na konto PayPal. Do chwili napisania tego artykułu czas oczekiwania na przelew nie przekraczał kilku godzin od momentu zlecenia wypłaty.

Oprócz zarabiania na promowaniu strony możesz także klikać w banery w sekcji PTC. Obejrzenie każdej reklamy to zarobek 0,5 eurocenta.

Jeśli zdobędziesz poleconych do tego programu, to dostaniesz dodatkowo 20% ich zarobków. 

Zapraszamy do zapisu:

jemath-PTP

W razie problemów z rejestracją, logowaniem czy zarabianiem w tym programie, pisz na maila podanego w polu Kontakt po lewej stronie lub użyj formularza dostępnego w sekcji Napisz, a pomożemy.

Wkrótce udostępnimy szczegółowa instrukcję korzystania ze strony jemath-PTP w języku polskim.