3korony

Program do zarabiania przede wszystkim przez klikanie w reklamy. Są trzy sekcje z linkami do klikania: płatne kliki, kliki konkursowe oraz szybkie. Najwięcej warte są płatne kliki, nieco mniej - konkursowe. Jedne i drugie odnawiają się co 24 godziny. Jeśli chodzi o kliki szybkie, to odnawiają się one co 6 godzin. Kiedyś tam były reklamy francuskich ptp, ale niedawno zostały wyrzucone z serwisu ze względu na dużą uciążliwość dla odwiedzających oraz możliwość uszkodzenia komputera.

Od czasu do czasu przychodzą także płatne maile.

Co miesiąc organizowane są konkursy aktywności - jeśli będziesz klikał codziennie lub prawie codziennie, masz szansę powiększyć swoje zarobki o wygraną w takim konkursie.

Minimum do wypłaty to 6 zł, choć pierwsza wypłata dla nowego użytkownika jest możliwa już od 3 zł.

Ostatnio bardzo potaniały reklamy w tym serwisie - opłaca się promować tutaj linki ptp innych programów. 

Zapraszamy do zapisu:

3korony

Jeśli zdobędziesz aktywnych poleconych, to Twoje zarobki w programie mogą znacznie się zwiększyć. W serwisie są 3 poziomy poleconych: 15%, 10% i 5%. Oznacza to, że zarabiasz 15% zarobków każdego Twojego poleconego. Gdy ma się ich kilku lub kilkunastu, zaczyna to już być zauważalne. A jeśli Twój polecony zdobędzie poleconego, to Ty zarabiasz 10% tego co zarobi ów polecony poleconego.

 

 

 

Temat: Tatiinstal.pl

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Wstaw nowy komentarz