eKasiorka

Przyjemny serwis zarobkowy, który działa już od dłuższego czasu.

Tym, co wyróżnie eKasiorkę spośród innych podobnych programów, są szybkie zarobki.

Kliki płatne i punktowe mają dużą wartość. Stawka wymiany punktów na pieniądze jest 2-3 razy wyższa niż w innych serwisach. Każdy nowy użytkownik dostaje bonus na start oraz dodatkowy bonus za każdego poleconego.

Oprócz tego zarabiamy 15% tego, co wyklikają nasi poleceni, oraz 5% zarobków poleconych na drugim poziomie.

To wszystko sprawia, że minimum do wypłaty, jakim jest 5 złotych, osiąga się bardzo szybko.

 

Wyklikanie wszystkich klików sprawnemu klikaczowi zajmuje mniej niż 5 minut dziennie, przez co zarabianie w eKasiorce jest łatwe i przyjemne.

 

Zapisz się więc, zarabiaj i zdobywaj poleconych, dopóki program jest jeszcze mało popularny.

 

Zapraszam do eKasiorki!

 

Jedną z form zarobku w eKasiorcepłatne zapisy.

Jeśli szukasz programów zarobkowych, do których warto się zapisać, to musisz odwiedzić sekcję płatnych zapisów w eKasiorce. Może znajdziesz tam coś dla siebie, i jeszcze dodatkowo zarobisz kilka groszy za coś, co i tak zamierzałeś zrobić za darmo. Polecam!

 

Będąc w eKasiorce warto czasami odwiedzić zakładkę Aukcje. Pojawiają się tam bardzo ciekawe oferty: tańsze niż zazwyczaj reklamy, poleceni na sprzedaż czy konta VIP z dodatkowymi przywilejami. Skorzystanie z oferty aukcyjnej może przyspieszyć zarabianie, więc polecam tę sekcję.

 

Punkty w eKasiorce można zarabiać, kupować, sprzedawać i wymieniać (na pieniądze bądź reklamę). 

Nierzadko użytkownicy wystawiają do sprzedaży swoje punkty w cenie niższej od maksymalnej stawki wymiany, jaka jest na stronie. Wtedy opłaca się te punkty kupić, poczekać aż się ich nazbiera ponad 10 tysięcy (a zbiera się bardzo szybko) i wymienić w zakładce Zarabiaj -> Wymień punkty. Można w ten sposób dodatkowo zarobić kilka groszy lub więcej.