W Dukaciku trzeba pisać wypracowania

2012-03-21 19:00

Z niemałym zaskoczeniem użytkownicy Dukacika przeczytali informację, że aby mieć dostęp do sekcji płatnych klików, muszą napisać kilka zadń o sobie lub cokolwiek mądrego po polsku i wysłać swoje wypracowanie adminowi przez kontakt. Nawet została określona przybliżona ilość znaków, jaką powinien mieć wysyłany tekst. 

W pierwotnej wersji wymogiem było napisanie czegoś na własny temat, jednak pod wpływem protestów niektórych użytkowników tematyka została rozszerzona.

Admin tłumaczy, iż celem takiego posunięcia jest weryfikacja znajomości języka polskiego przez uzytkowników, która to znajomość jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w programie, zapisanym w regulaminie.

Jednak wśród klikaczy pojawiły się plotki, że admin chce sam wszystkie reklamy wyklikać, aby więcej zarobić, i szuka pretekstu do odcięcia użytkowników od możliwości zarabiania.

O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować.

 

 

Zapraszamy do oddania głosu w ankiecie.

Jeśli masz inny koncept dotyczący odpowiedzi, prześlij go przez zakładkę Napisz. Najciekawsze pomysły opublikujemy.

 

Dostęp do sekcji płatnych klików został odblokowany dla wszystkich.

Admin zapowiada utworzenie nowego działu klików tylko dla zweryfikowanych, czyli tych, którzy wysłali wypracowania. Spodziewa się, że reklamy wykupywane w tym dziale będą skuteczniejsze niż pozostałe.