ValuedBux podniósł minimum

2013-10-15 13:02

Znany z niskiego minimum i szybkich wypłat ValuedBux właśnie podniósł minimum do wypłaty. Jeszcze wczoraj wystarczyło wyklikać 1$ (2-3 tygodnie dla samotnego klikacza), aby móc wypłacić swoje zarobki. Dzisiaj posiadacze konta standardowego potrzebują aż 4$. Aby tyle uzbierać, trzeba klikać 3-4 miesiące, jeśli nie ma się aktywnych poleconych. Przy tym nie ma żadnej gwarancji, że po tak długim czasie bux będzie jeszcze wypłacalny.

Znaczna większość buxów zaczyna od niskiego minimum i szybkich wypłat. Potem minimum rośnie, a na wypłaty czeka się coraz dłużej. Nierzadko zaczynają znikać poleceni, albo aktywni poleceni są widoczni w statystykach jako nieaktywni. Czasami zamówione wypłaty przestają być realizowane z powodu wymyślonych pretekstów lub nawet bez wyjaśnień. Na końcu bux pada.

Oczywiście nie każdy bux kończy w ten sposób. Podniesienie minimum do wypłaty przez ValuedBux nie jest również dowodem, że serwis ten jest w połowie drogi do upadku. Każdy musi sam podjąć decyzję, czy chce nadal tam klikać, licząc na uczciwość i wypłacalność admina, czy tez woli pożegnać się z programem teraz lub po najbliższej wypłacie. Jednak ryzyko jest duże. Ja dostałam wypłatę 3 dni temu (1$), więc nie mam dużo na koncie i wiele nie stracę opuszczając tego buxa. A perspektywa klikania przez kilka miesięcy przy dużym ryzyku niewypłacalności serwisu wcale mnie nie pociąga. Tak więc rezygnuję z tego programu, życząc równocześnie adminowi sukcesu.