Outbux fałszuje dowody wypłat

2014-01-09 21:28

Codziennie jeden klik po 2 centy, co najmniej trzy kliki 1-centowe i wiele tańszych - to sposób, w jaki Outbux kusi szybkimi zarobkami. Minimum do wypłaty początkowo wynosiło 2 dolary, potem wzrosło do 4$. Obecnie niespodziewanie zmieniło się na 6$, choć w regulaminie nadal jest zapis, że wynosi ono 4$. Po doklikaniu do minimum i zamówieniu wypłaty pieniądze z konta znikają, informacja o wypłaceniu zarobków pojawia się na stronie z listą wypłat, tylko pieniądze nie docierają do odbiorcy. 

Trudno ustalić, czy taki jest los wszystkich klikaczy, czy tylko niektórych, oraz czy wszystkie dowody wypłat są sfałszowane, czy tylko część. Jednak takie praktyki powodują, że lepiej trzymać się od tego buksa z daleka. Tym, którzy już tam klikają, zalecamy zamianę zarobków na reklamę i pożegnanie się z tym serwisem, bo wypłaty najprawdopodobniej nie będzie. Warto dodać, że Outbux jest wymieniany na wielu zagranicznych listach scamów (scam - program oszukujący użytkowników).

Temat: Outbux fałszuje dowody wypłat

Forsa.pl to scam?

Forsa | 2014-04-15

Jedni fałszują dowody wypłat, inni nie wypłacają a jeszcze inni w ogóle blokują żądanie wypłaty. Tak jak admina forsa.pl. Może i o tym napiszcie, bo to już chyba scam?

Outbux

askapl | 2014-01-09

To prawda admin buxa postąpił tak ze mną. Opisałam już to także na mojej stronie ze screnem ze sfałszowanej moim zdaniem listy wypłat.
https://moje-zarabianie.eu/?pl_najlepsze-buxy-z-top-listy,62

Wstaw nowy komentarz