OctoberMails zakończył działalność

2013-05-25 00:01

Dzisiaj został zamknięty serwis OctoberMails. Jego admin wyróżniał się uczciwością oraz przyjaznym podejściem do użytkowników. Nowi członkowie mogli za darmo dostać konto premium na 3 miesiące, z darmowymi reklamami do wykorzystania. Minimum do wypłaty praktycznie nie było, a wypłaty były realizowane co tydzień. Nie było wymogu aktywności, aby móc zarabiać z poleconych czy z PTP. 

O zakończeniu działalności admin poinformował z kilkunastodniowym wyprzedzeniem, zachęcając równocześnie do wypłacania zarobionych pieniędzy. Zaznaczyć należy, że wszystkie zamówione wypłaty zostały zrealizowane, przez co po raz kolejny admin udowodnił swoją uczciwość.

Jako przyczynę zamknięcia strony podano problemy z uzyskaniem pieniędzy od kontrahentów. Ponadto świetne warunki do zarabiania dla użytkowników na pewno nie pomogły finansowo programowi. W ostatnich tygodniach dało się również zauwazyć kłopoty techniczne serwisu, a także nagły napływ użytkowników z Chin. Te dwie rzeczy mogły się także przyczynić do podjęcia decyzji o zakończeniu działalności.

Szkoda że tak się stało.

Adminowi dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów na przyszłość.