Marcowe konkursy

2012-03-01 11:41

Wraz z nastaniem nowego miesiąca rozpoczęły się konkursy w wielu programach zarobkowych. Do wygrania są nagrody pieniężne, punktowe, reklamy... Szczegóły poniżej.

 • Konkurs aktywności w Click.Mail. Trwa od pierwszego do ostatniego marca. Do konkursu wliczają się kliki z płatnych maili, płatnych klików oraz klików konkursowych. Nagrodzonych zostanie 15 najlepszych klikaczy w miesiącu. Nagroda za pierwsze miejsce: 1,10 zł. Wszystkie nagrody są pieniężne. Szansa na wygraną: przy codziennej aktywności wysoka. Zapraszamy!
 • Konkurs aktywności w Tatiinstal. Trwa od pierwszego do ostatniego marca. Nagrodzonych zostanie 30 najlepszych klikaczy. Wszystkie wygrane to nagrody pieniężne - za pierwsze miejsce jest 1 zł. Szansa na wygraną: bardzo wysoka. Zapraszamy!
 • Konkurs klikaczy w RastaMails. Czas trwania: od pierwszego do ostatniego dnia marca. Nagrody są przewidziane dla pierwszych pięciu miejsc w konkursie. Za pierwsze miejsce jest 1,50 zł oraz reklama w postaci 1000 płatnych klików lub maila do wszystkich. Szansa na wygraną: przy codziennej aktywności wysoka. Zapraszamy!
 • Marcowy konkurs aktywności w LuckyMails. Nagrodzonych zostanie 15 najlepszych klikaczy w miesiącu. Do konkursu wliczają się kliki z płatnych e-maili, płatnych klików oraz klików konkursowych. Wszystkie nagrody są pieniężne, a za pierwsze miejsce można wygrać 1,10 zł. Szansa na wygraną: przy codziennej aktywności wysoka. Zapraszamy!
 • Konkurs aktywności w 3ziko. Czas trwania: od pierwszego do ostatniego dnia marca. Nagrody są przewidziane dla 10 najlepszych klikaczy. Pierwsza nagroda to reklama (500 płatnych klików o wartości 0,10 gr), zaś za zajęcie kolejnych miejsc są nagrody punktowe. Szansa na wygraną: wysoka. Zapraszamy!
 • Konkurs klikacza w Bogaczu. Trwa od pierwszego do ostatniego marca. Wszystkie wygrane to nagrody pieniężne. Nagrodzonych zostanie 30 najlepszych klikaczy. Za pierwsze miejsce jest przewidziane 1 zł. Szansa na wygraną: bardzo wysoka. Zapraszamy!
 • Marcowy konkurs aktywności w Best-click. Trwa od pierwszego do ostatniego dnia marca. Nagroda za zwycięstwo: 2000 punktów. Jest tylko jedna nagroda, przyznawana za pierwsze miejsce w konkursie. Szansa na wygraną: bardzo niska.
 • Marcowy konkurs aktywności w Sejfiku. Trwa od pierwszego do ostatniego marca. Do rankingu wliczają się jedynie kliki punktowe. Nagrodzony zostanie jedynie zdobywca pierwszego miejsca. Nagroda za zwycięstwo: 100 punktów od sejfika + 15 000 punktów od sponsora indywidualnego. Szansa na wygraną: bardzo niska.
 • Konkurs klikaczy w Twojej Reklamie. Czas trwania: od 29.02.2012 godz. 18.00 do 31.03.2012 godz. 18.00. Do konkursu wliczają się płatne kliki oraz maile. Nagrodzonych zostanie 25 najlepszych klikaczy, a nagrody są pieniężne oraz reklamy. Za pierwsze miejsce jest 3 zł oraz reklama w postaci 1000 płatnych klików lub maila do wszystkich. Dodatkowo nagrodą za co najmniej 95% aktywnść jest 1,50 zł, a za co najmniej 90% - 0,50 zł. Szansa na wygraną: bardzo wysoka. Zapraszamy!
 • Konkurs aktywności w Esurf.eu. Trwa od pierwszego do ostatniego dnia marca. Pięciu uczestników, którzy w tym czasie wysurfują najwięcej punktów, otrzyma nagrody punktowe. Za pierwsze miejsce jest 100 000 punktów. Szansa na wygraną: wysoka. Zapraszamy!
 • Dwumiesięczny konkurs aktywności w Sejfiku. Trwa od początku marca do końca kwietnia. Dla pięciu najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne, zaś dla dziewięciu kolejnych - punktowe. Za pierwsze miejsce jest 5 zł. Szansa na wygraną: niska.
 • Konkurs aktywności w Surfuj.eu. Trwa od pierwszego do ostatniego dnia marca. Pięciu uczestników, którzy w tym czasie wysurfują najwięcej punktów, otrzyma nagrody punktowe. Za pierwsze miejsce jest 100 000 punktów. Szansa na wygraną: wysoka. Zapraszamy!
 • Konkursy aktywności w Surfix. Dla najaktywniejszego użytkownika w miesiącu przewidziana jest nagroda w postaci 100 000 punktów. Oprócz tego są tygodniowe konkursy aktywności, z nagrodą w wysokości 10 000 punktów za zajęcie pierwszego miejsca. Zapraszamy!
 • Konkurs aktywności w Surf4web. Trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Do wygrania są nagrody punktowe, których wysokość zależy od łącznej aktywności wszystkich użytkowników programu. Nagrodzonych zostanie 10 najaktywniejszych użytkowników. Szansa na wygraną: wysoka. Zapraszamy!
 • Konkurs aktywności globalnej w Sejfiku. Czas trwania: marzec, kwiecień i maj 2012 r. Zasady oceniania aktywności są tajne. Nagrody są przewidziane dla 10 najlepszych użytkowników i są to wygrane pieniężne oraz reklamy. Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzyma 100 zł. Szansa na wygraną: ze względu na nieznane zasady konkursu - nieznana. Zapraszamy!