Konkurs poleconych w eKasiorce

2012-11-27 19:57

W dniu 1 grudnia 2012 r. wystartuje nowy konkurs poleconych w eKasiorce. Będzie trwał dotąd, aż w serwisie będzie 400 aktywnych użytkowników. Do konkursu wliczać się będą tylko poleceni zdobyci samodzielnie nie wcześniej niż 1 grudnia 2012 roku (przepisani oraz kupieni nie będą liczeni), aktywni w ciągu ostatnich 30 dni.

Nagrodzonych zostanie dziesięciu najlepszych promotorów, a wszystkie nagrody będą pieniężne:

1 miejsce - 30 zł

2 miejsce - 20 zł

3 miejsce - 10 zł

4 miejsce - 5 zł

5 miejsce - 2 zł

miejsca od 6 do 10 - 1 zł

Konkurs nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Informacja na temat warunków konkursu pochodzi od admina serwisu eKasiorka.pl. Planowane ogłoszenie konkursu jest przewidziane na jutro.

 

W chwili obecnej w eKasiorce jest 191 aktywnych użytkowników. Zarabia się tu szybko - sporo jest klików płatnych i punktowych, a zarówno jedne jak i drugie mają wartość na tyle dużą, że opłaca się klikać. To wszystko sprawia, że poziom 400 aktywnych użytkowników może zostać szybko osiągnięty, a więc warto się pospieszyć ze zdobywaniem poleconych.

 

Uwaga - promocja dodatkowa!

Każdy kto zarejestruje się w eKasiorce z któregoś z linków na tej stronie i w konkursie na poleconych zajmie miejsce w pierwszej piątce, otrzyma status VIP na miesiąc w serwisie 3ziko.pl (jeśli nie ma Cię jeszcze w 3ziko.pl to zapraszam - możesz się zapisać klikając tutaj). Promocja obejmuje także moich poleconych zapisanych wcześniej do eKasiorki - jeśli jesteś już uczestnikiem tego programu, wejdziesz w zakładkę Profil i po napisie Polecony przez: zobaczysz nick miroka, to znaczy że możesz wziąć udział w promocji. Ponadto jeśli uczestnik tej promocji wygra konkurs i w chwili zakończenia konkursu będzie miał co najmniej 20 poleconych aktywnych w ciągu ostatnich 7 dni, otrzyma nagrodę dodatkową, którą będzie mógł sobie sam wybrać z puli nagród (pula nagród do wyboru pojawi się tu wkrótce).