Koniec Zdrappera

2013-01-15 15:58

Działał dokładnie pół roku i 1 dzień. Założony 13 lipca 2012 r. przez admina o nicku damian6b, serwis oferował zarobek za klikanie w reklamy. Dużej różnorodności tu nie było: każdy klik miał wartość 0,25 gr, a klików przeważnie było od jednego do pięciu. Był też konkurs poleconych, który został zakończony przed czasem. I podobno nawet jakieś nagrody rozsyłane do paczkomatów InPostu - nie miałam okazji sprawdzić, bo w mojej okolicy takowego paczkomatu nie ma, więc przysługującej mi nagrody nie dostałam.

Ale serwis płacił - dwie wypłaty dostałam, inni też. No i były wielkie plany na przyszłość: rozwój serwisu, zmiana hostingu, przeniesienie na nowy skrypt, założenie działalności gospodarczej przez admina, ...

I wszystko skończyło się w jednym dniu, gdy admin wymyślił sposób na szybki zarobek w kilku innych serwisach i go zrealizował, a ściślej rzecz ujmując próbował zrealizować. Tylko pomysł miał jedną wadę: był niezgodny z regulaminami programów kosztem których admin Zdrappera zamierzał się dorobić. No i wykonanie pozostawiało wiele do życzenia, bo "wpadł" bardzo szybko.

W wyniku tego doświadczenia postanowił zamknąć serwis, wycofać się z get-paidu i zmienić branżę. Zadeklarował że wszystkie zarobione w Zdrapperze pieniądze zostaną wypłacone użytkownikom w ciągu 30 dni.

 

Szkoda, że tak głupio się skończyło.

 

Niech to będzie przestrogą dla innych kombinatorów. Gdy znajdziecie sposób na szybki i łatwy zarobek, to przed wprowadzeniem go w życie zadajcie sobie jedno pytanie: skoro zarobić można tak łatwo, to dlaczego setki albo tysiące osób nie zarabiają w ten sposób? I dopóki nie znajdziecie rozsądnej odpowiedzi, dajcie sobie spokój z kombinowaniem, bo może się to źle skończyć.

 

A byłemu adminowi Zdrappera życzę powodzenia w działalności którą zamierza prowadzić - pod warunkiem że będzie to robił uczciwie i odpowiedzialnie.

 

Miroka

 

Temat: Koniec Zdrappera

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Wstaw nowy komentarz