Jemath-PTP zakończył działalność

2012-11-23 20:39

Do tej pory serwis cieszył się nieposzlakowaną opinią. Dobrze i szybko płacił w euro za promowanie ptp oraz za klikanie. W porównaniu z innymi programami tego typu stawki były wysokie, strona do promowania mało uciążliwa, a ramka iframe do promowania tak lekka, że można ją było na każdą stronę wstawić bez obawy, że cokolwiek "zamuli". Był to zdecydowanie najlepszy ze wszystkich francuskich i pseudorfancuskich programów ptp.

Wczoraj admin wysłał wiadomość do użytkowników, że zamyka program. Podobno z przyczyn osobistych. Wszystkie punkty zostały wymienione na pieniądze, a kto miał uzbierane 2 euro, mógł zamówić wypłatę. Warunkiem realizacji było podzielenie się informacją o poprzednich wypłatach na forum. Pieniądze zostały przesłane na konta użytkowników w ciągu kilku godzin.

Szkoda, że już nie ma tego świetnego serwisu. Jednak to było do przewidzenia - przy tak wysokich stawkach za promowanie ptp oraz obecnych możliwościach sprzedaży reklam trudno byłoby taki system utrzymać. Adminowi dziękujemy za rzetelność i uczciwość oraz życzymy powodzenia.

 

Czy zakończenie działalności przez Jemath-PTP oznacza koniec zarabiania na francuskich ptp?

Wiele tego typu programów ostatnio padło lub skasowało zarobki uczestników, a te które pozostały płacą coraz mniej, oferując do promowania strony czy ramki iframe, które są bardzo uciążliwe dla odwiedzających. Na dokładkę wyświetlenia zliczane są coraz gorzej.

Promowanie staje się nie dość że nieopłacalne, to jeszcze ryzykowne - szansa na to, że zainwestowane pieniądze czy własna praca przyniosą efekty w postaci wypłaty są niewielkie i z każdym dniem maleją.

Chyba czas już rozglądnąć się za jakimś innym sposobem zarabiania.