Informacje ogólne

2013-02-11 21:28

Serwis 2zlote.info umożliwia swoim użytkownikom zarabianie na klikaniu w reklamy (kliki płatne, punktowe oraz maile), surfowaniu oraz promowaniu ptp. Do tej pory zarobki były raczej mizerne, ale dzisiaj program zmienił właściciela i czekają go duże zmiany - miejmy nadzieję że na lepsze.

Z oferty reklamowej zniknęły kliki za 0,4 pkt oraz 1,5 pkt - zostały tylko po 1, 2 i 3 pkt. Ceny reklam punktowych, które do tej pory były nieprzyzwoicie niskie, zostały podniesione do poziomu porównywalnego z takimi samymi reklamami w innych serwisach. Można by sądzić że to zmiana na gorsze - jednak droższe reklamy oznaczają lepsze zarobki dla użytkowników.

A kto chce nadal mieć możliwość bardzo taniego reklamowania własnych stron, może skorzystać z manualsurfa (dawny autosurf; przez jakiś czas nie działał, ale dzisiaj został naprawiony). Jest on pomyślany przede wszystkim jako system wymiany ruchu - w zamian za surfowanie zarabiamy punkty, które następnie możemy wymienić na wyświetlenia własnych stron. Każdy użytkownik może obejrzeć reklamowaną stronę raz na 24 godziny, a każdą wizytę należy potwierdzić klikiem. To gwarantuje, że wyświetlane strony są przez surfującego oglądane, a więc reklama ma szansę być skuteczna.

W 2zlote.info są 4 poziomy poleconych. Zarabiamy odpowiednio 10%, 7%, 3% i 2% zarobków pieniężnych swoich poleconych. Jeśli chodzi o zarobki punktowe, to jest tylko jeden poziom: 10% (do tej pory było 6%). Tak więc warto promować - bo przy odpowiednio rozbudowanej siatce poleconych zarobki mogą być naprawdę duże. Trzeba jednak pamiętać, że aby zarabiać z poleconych, należy samemu być aktywnym.