Dobre i złe informacje z 3ziko

2012-08-04 11:14

W 3ziko czas na kolejne zmiany, a także podsumowanie poprzedniego miesiąca. Niedawno zakończyły się dwa konkursy: lipcowy konkurs aktywności dla wszystkich i konkurs aktywności dla zapisanych w czerwcu. Nagrody, których sponsorem był jeden z użytkowników serwisu, zostały rozdane. Wśród nich były pieniądze dodatne do konta lub/i Salda Usług oraz darmowe reklamy. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz zachęcamy do brania udziału w bieżącej edycji konkursu aktywności.

Do tego ostatniego nowych użytkowników może zachęcić fakt, że znów, po długiej przerwie, każdy nowy zarejstrowany użytkownik będzie dostawał 3 grosze dopisane do Salda Usług. Jest to również dobra wiadomość dla zdobywających poleconych.

 

Niestety, pojawiły się też złe wiadomości. Mówiąc krótko: nie ma już możliwości zakupu reklam przez PayPal jako krewni/znajomi. Oznacza to, że jeśli chcemy płacić przez PayPal, musimy liczyć się z prowizją. Również wypłaty na PayPal będą obciążone dodatkową kwotą. Adminka zachęca więc, by wypłacać na Polski Bank, przy czym przypomina o wypełnieniu swoich danych potrzebnych do zrealizowania wypłaty.

 

Ancietejka