2zlote.info kasuje nieaktywne konta

2013-01-31 19:33

W niedzielę 3 lutego 2013 r. będą kasowane nieaktywne konta w serwisie 2zlote.info. Admin zapowiada, że stracą swoje konta wszyscy, którzy nie logowali się na nie w ciągu ostatnich 60 dni. 

Aktywność w tym programie należy do najniższych, więc prawdopodobnie zdecydowana większość kont zostanie skasowana. W tej chwili 2zlote.info oficjalnie liczy nieco ponad 2800 użytkowników - jednak są to raczej puste statystyki. Do braku aktywności przyczyniły się zapewne bardzo niskie zarobki, a także problemy techniczne serwisu w ostatnim czasie. Jednak z drugiej strony reklamy były tu bardzo tanie, co jest niewątpliwą zaletą tego programu.

Kasowanie nieaktywnych kont jest zgodne z regulaminem. Do tej pory zdarzało się ono jednak niezwykle rzadko. Teraz jest to początek dużych zmian, jakie wkrótce zajdą w 2zlote.info.

 

Jeśli ktoś ma konto w tym serwisie i dawno się nie logował, doradzamy zrobić to teraz, aby uniknąć utraty tego konta. Za kilka lub kilkanaście tygodni 2zlote.info będzie działało zupełnie inaczej niż teraz, więc być może warto.