Zarabiara

Jeden z lepszych autosurfów, choć działalność tego serwisu nie ogranicza się tylko do autosurfa.
Po zalogowaniu widzimy całe okienko o nazwie Zdobywaj punkty, gdzie są wymienione różne formy zarobku.
Najłatwiej zarabiać w autosurfie - po prostu klikamy w napis Autosurf, a wtedy otwiera się strona z surfem i strony same się wyświetlają, bez naszego udziału. W międzyczasie możemy zająć się czymś innym, na przykład klikamiem w banery (Bannery PTC), lajkowaniem na Facebooku (Facebook Lubię to!) czy Youtube (Youtube Fajne!). W autosurfie każda strona wyświetla się tylko raz dziennie, więc po wyświetleniu wszystkich surfowanie się kończy. Jednak często w ciągu dnia pojawiają się nowe strony, warto więc zaglądać tam częściej, jeśli czas na to pozwala. Strony pojawiają się powtórnie o północy.
Warto poświęcić trochę uwagi płatnym zadaniom (zakładka Zadania). Są one różne - czasami trafiają się bardzo proste typu kliknięcie w reklamę czy zagłosowanie, czasami trzeba coś skomentować na forum czy w innym miejscu, a czasami zarejestrować się w jakimś serwisie. Co ważne, weryfikacja wykonania takiego zadania trwa nie dłużej niż tydzień. Jeśli autor w tym czasie nie zdąży zaliczyć lub odrzucić naszego zgłoszenia, zostanie ono zaliczone automatycznie. W przypadku odrzucenia naszego zgłoszenia, mamy 7 dni na zgłoszenie reklamacji. Wtedy decyzję podejmuje administracja serwisu.
 
Zarabiara.pl

Oprócz własnej pracy, zarabiamy także na naszych poleconych, dlatego warto promować Zarabiarę. Otrzymujemy 5% punktów zarobionych przez każdego poleconego oraz 10% punktów, które poleceni zakupią.

Dodatkowo raz na 24 godziny możemy otrzymać 1000 punktów dziennego bonusu - w tym celu należy wykazać się w ciągu dnia określoną (bardzo niewielką) aktywnością oraz odebrać bonus w zakładce Nagrody (w poziomym menu u góry strony).

Zarobione punkty możemy wymienić na pieniądze, a następnie wypłacić. Możemy też przeznaczyć je na reklamę własnej (lub ulubionej) strony.

Zapraszam do zapisu: Zarabiara