SzybkaKasa24h

Dużo możliwości zarabiania, liczne bonusy, wiele możliwości reklamowania własnych stron, uczciwa administracja, szybkie zarobki i jeszcze szybsze wypłaty - to wszystko sprawia, że SzybkaKasa24h jest w ścisłej czołówce polskich autosurfów.

Jak sama nazwa wskazuje, zarabia się tu szybko i całodobowo.

I w przeciwieństwie do większości chwytliwych haseł zalewających internet, akurat na tej stronie jest to prawda.

Zarabiamy w kilku sekcjach:

  • Oglądaj reklamy: po prostu autosurf, czyli włączamy i zapominamy o nim, a strony same się wyświetlają
  • KLIKI: trochę więcej pracy, ale i lepszy zarobek - trzeba kliknąć w baner, poczekać kilka sekund i przepisac kod, który się pojawi
  • PTP: zarobek z tego raczej kiepski, ale promować można wszędzie i bez ograniczeń, co daje duże pole do popisu (i wysokich zarobków) dla ludzi pomysłowych, a zwłaszcza dla posiadaczy własnych stron internetowych
  • FACEBOOK: trzeba polubić to, co jest tam umieszczone
  • YouTube: oglądamy filmiki i płacą nam za to
  • Google+: trzeba dać + w Google
  • GRA: po zapisie dostajemy kilka punktów premium, które możemy przeznaczyć na GRĘ 1 i uzyskać dzięki temu trochę normalnych punktów. W pozostałych grach wygrywa przede wszystkim administracja, a użytkownicy głównie tracą. Tak więc jeśli ktoś jest nastawiony na zarabianie, to lepiej żeby tę sekcję omijał.
  • BONUSY: najprzyjemniejsza sekcja tego serwisu. Co 24 godziny jest tam do odebrania 1000 punktów, i to zupełnie za darmo. Oprócz tego są bonusy za określone osiągnięcia: wyklikanie odpowiedniej ilości klików, wysurfowanie odpowiedniej ilości stron czy wydanie odpowiedniej ilości punktów na reklamę. Dzięki temu aktywność w tym programie naprawdę się opłaca!
  • KONKURS: codzienne i cotygodniowe konkursy z nagrodami. Nagrody regularnie zgarniają użytkownicy, którzy używają VPS-ów do surfowania czy nabijania wejść PTP. Zwykły użytkownik nawet przy całodobowej aktywności ma małą szansę na wygraną, no chyba że któremuś z VPS-ów akurat przytrafi się awaria czy przestój.
  • POLECENI: jeśli mamy aktywnych poleconych, to po prostu na tym zarabiamy. Link do zdobywania poleconych oraz materiały promocyjne znajdziemy w zakładce PROFIL.
 
https://szybkakasa24h.pl

Zarobione punkty można przeznaczyć na wypłatę lub zakupić za nie reklamy.

Minimum do wypłaty to tylko 1 zł, i jest to kwota możliwa do zarobienia stosunkowo szybko.

Reklamować możemy zarówno własne strony, jak i inne - na przykład takie, do których chcemy nałapać poleconych lub gdzie zarabiamy na wyświetleniach.

Administarcja programu jest zaangażowana w prowadzenie serwisu, ponadto wyróżnia się pomysłowością i uczciwością. W SzybkiejKasie24h jest czat i system prywatnych wiadomości, dzięki którym mamy kontakt z innymi użytkownikami oraz z administracją.

 

Zapraszam do zapisu i zarabiania:

SzybkaKasa24h