Dead-Surf

 

 


Francuski program wyświetlający banerek. Z samego początku byłem przerażony! W tym języku lubię tylko słuchać, natomiast niewiele rozumiem. Jednak obsługa (po krótkiej instrukcji w naszym języku) jest bardzo prosta.

Najpierw kilka informacji o możliwościach zarobkowych:

  1. Podstawowy zarobek na wyświetlaniu banerka standardowej wielkości (ok. 460x60 pikseli), dajesz go w kąt monitora i spokojnie pracujesz. Owszem, pozostaje na wierzchu, ale nie przeszkadza. Odnawia co minutę i zalicza punkty (zależnie od stopnia VIP, o czym za chwilę);
  2. Klikanie w banery, za które otrzymujemy minimum 10 pkt;
  3. Co 200 odnowień banera dostajemy bonus do "loterii": GRILLE SURF, gdzie możemy jedynie zyskać od 100 do 1000 pkt.
  4. Co kilka godzin (nie udało mi się ustalić co jaki czas) pojawia się w okienku banera po prawej stronie migający znak BLACK ROGER (jak na pirackiej fladze czaszka z piszczelami). Jeśli zdążysz ją kliknąć zyskujesz dodatkowe możliwości: "loteryjka" w GRILLE BONUS co daje możliwość zdobycia minimum 200, a maksymalnie 2000 pkt.
  5. Polecanie. Link i baner do polecania znajdziesz w ESPACE MEMBRE - PARAINAGE. Tam też są banerki do polecania.

Teraz ważniejsze. Ile się zarabia. Minimum do wymiany wynosi 100 000 = 10 euro. Jest jednak ograniczenie - dla zwykłego użytkownika można miesięcznie uzyskać tylko 15 000 pkt. Jest na to prosty sposób, który ja wykorzystałem. Za 1,60 euro wykupujemy 1 stopień VIP (jeśli nie masz poleconych nie opłaca się wykupować wyższego, a jest tych stopni 9). Dzięki temu przez 30 dni nie mamy ograniczenia uzyskiwania pkt. Według moich informacji i doświadczenia na 1 st można spokojnie zykać 9 euro (czysty zysk 7,40 euro).

 

 

A teraz najważniejsze, po rejestracji pod tym adresem https://www.dead-surf.com/inscription-2782.html, najpierw musisz zainstalować mały programik wyświetlający banerek. Z menu po lewej stronie wybierasz BARRE, a z niego TELECHARGER LA BARRE. Potem instalujesz z tego programik. Następny krok: po zainstalowaniu uruchamiasz go i wpisujesz logon i hasło... Już zacząłeś zarabiać!!! Na początek masz VIP0 więc z ramki 1 pkt/min, a z klikania w banerki 10 pkt. Natomiast na VIP1 otrzymujesz z ramki 1.15 pkt, a za kliknięcie nanera 11.50 pkt, a na dodatek bez limitu miesięcznego. Na koniec miesiąca pkt są przeliczane na euro do "skarbonki" i jeśli masz 10 euro to już tylko wypłacać. Gdzie sprawdzić stan konta? Proste. ESPACE MEMBRE - GAINS/STATISTIQUES. A to co jest przeliczone z poprzedniego miesiąca jest w górnej belce jako GAIN i tego nie tracisz, jest to kumulowane.

 

 

chaque64

 

* Powyższy wpis został opublikowany jako nagroda w konkursie aktywności w serwisie 3ziko.pl